ostatní

Soul 2 Sole...

1. července 2009 v 11:02 | Cvrk
... je zajímavé animované video, přesně pro všechny milovníky sneakers, vytvořené Davidem Parkem pro závěrečné zkoušky na Parsnově škole designu. Video mapuje historii a vývoj designu tenisek jako jsou například oblíbené Nike Dunk, Air Jordan anebo Converse Chuck Taylor. Video je doprovázeno hity Michaela Jacksona, RUN DMC a Kanye Westa.
Opravdu dobrá studentská práce avšak chytne zřejmě jen zasvědcené.
Nej..... gif na světě

20. června 2009 v 15:41 | Cvrk
Možná znáte žebříček "Nejdebilnějších gifů na světě", který pochází ze sesterských (v této době již neaktivních) stránek brutal-cunt.blog.cz. (Naleznete jej zde a zde.)

Já se však teď chci podělit naopak o jeden z NEJLEPŠÍCH gifů, který jsem viděl. Snad mi dáte za pravdu.Image Hosting


Příběh hraček

14. června 2009 v 19:16 | Cvrk
Jak to vypadá, když vaše akční figurka ožije a co vlastně dělá ve svém volném čase, můžete zkouknout na geniálních videích Patricka Boivina.

Yooouuutuuube...

8. května 2009 v 15:27 | Cvrk
Na serveru YouTube je k vidění spousta nudných a nezajímavých videí. Je dost možné, že i vy jste autorem nějakého takového "díla". Co se ale stane, když se vám vaše video přehraje současně ve spoustě malých okének? Vaši přátelé teď na váš výtvor budou koukat s otevřenou pusou. A vy také. Vděčit za to můžete webové stránce YooouuuTuuube.com , kam vložíte odkaz na libovolné video z YouTube, nastavíte velikost okének a... a... a je to!

Já jsem například použil Sykyho video "Raketa" a výsledek je prostě perfektní. Naleznete jej na tomto odkazu. Euforie se dostaví v okamžiku, kdy se hořící papírek vznáší ze spodního okénka až do horního. Ach... :-)Selfridges x Coca Cola

7. května 2009 v 21:14 | Cvrk
Londýnské nákupní centrum Selfridges slaví 100. výročí a při této události nabízí limitovanou edici původní skleněné lahve Coca Coly v barvách svého obchodu - tedy ve žluté. Tato designová ikona, jakou bezesporu původní láhev Coca Coly je, tak získává nový rozměr. V kombinaci s tmavě červenou barvou loga Coca Cola a zátky, vypadá opravdu skvěle. Limitovaná edice by se měla prodávat do konce května a to za £1.29 / láhev. Je to škoda ale ve Vaňkovce ji asi neseženeme.
Zdroj 00o00

Auto snů

27. dubna 2009 v 21:04 | Cvrk
Skutečně designový skvost je tento vůz, nesoucí hrdě trojcípou hvědzu na čelní masce. Dámy a pánové, toto je updateovaná verze Mercedesu 300SL. Bohužel, jde zatím jen o koncept. Doufejme však, že se jednou s tímto vozem snů opravdu setkáme na silnici. Předpokládám, že nejen já bych si přál mít vůz 2009 Gullwing-America 300 SL Panamericana v garáži. Kdybych měl garáž. A řidičák.
Iron.. Iron Man

24. dubna 2009 v 19:42 | Cvrk
Po akčním Obamovi, kterého jste mohli vidět zde, přichází čas pro další figurku. Tentokráte pro samotného Iron Mana alias Tonyho Starka. A když Iron Man, tak ze železa! K tomu si přidejte modře svítící srdce a máte respekt budící "hračku" za kterou můžeme poděkovat chlapcům z Hong Kongu.
Subway Art podruhé

21. dubna 2009 v 22:50 | Cvrk
Ani ne před týdnem, jsem vás zde informoval o blížícím se vydání výroční reedice knihy Marthy Cooper a Henryho Chalfanta "Subway Art". Teď pro vás mám skvělé video, ve kterém vám bude samotná Martha s Henrym vyprávět nejen o zrodu prvního vydání.
Buď víc než Wich

10. dubna 2009 v 20:40 | Cvrk
Tohle je opravdu bomba. To že se na internetu dá najít spousta perfektních věcí, je pravda. Pravda ale taky je, že málo kdy nějakou opravdu perfektní věc v té záplavě porna a blogů o Tokio Hotel a High School Musical, člověk najde. Tohle je jedna z nich - Ron Winter's Drum Set!

Mám vizi, kdy se sejde skupinka lidí s laptopy připojenými k wi-fi a v McDonalds se pustí do real time komponování hudby a stvoří ten nejžhavější set všech dob.... a to tak rychle, než ji odtamtud vyhodí!
Kanye West je "Gayfish" ?

9. dubna 2009 v 14:33 | Cvrk
Jak to dopadne, když se Cartman a Jimmy pokusí vymyslet nejlepší vtip všech dob? Samozřejmě, že se jim to podaří a pochopí ho všichni až na geniálního Kanye Westa, který ho vezme trochu osobně. Rád bych ten vtip použil i zde ale v češtině prostě není vtipný.


Pro přehrání celé epizody v bezvadné kvalitě klikněte na tento odkaz.
Obamománie do každé domácnosti

7. dubna 2009 v 19:07 | Cvrk
O víkendu nás poctil svojí návštěvou v České Republice americký prezident Barack Obama. Prohlédl si Pražský hrad, vyfotil se s Václavem Klausem a pronesl projev. Komu ale přijde projev prezidenta nudný, může poměřit jeho síly i se samotným Darth Vaderem. V Japonsku je totiž k dostání akční figurka Baracka Obamy. Teď už nezbývá, něz panu prezidentovi ještě pořídit pěkný barack, nechcete ho přece nastěhovat k Barbie a Kenovi.

Zdroj core77.com

Chcete-li si prohlédnout figurku Baracka Obamy i v jiných ( a místy velice vtipných ) pózách, klikněte na tento odkaz.
 
 

Reklama