fashion

Limitovaná edice Nike Transformers Collection

4. července 2009 v 12:08 | Cvrk
Firma Nike představila limitovanou edici basketbalových bot při příležitosti světové premiéry nového dílu Transformerů. Jedná se o modely Nike Zoom Flight Club, Nike Zoom FP a Nike Sharkalaid. Všechny modely budou k dostání ve speciálním balení, s retro grafickými prvky a v pestrých, živých barvách. Seženete je v limitovném počtu v Číně, Hong Kongu, na Filipínách, v Thajsku a ve Spojených státech. Cena se pohybuje okolo 100 - 120$.Být někdo!

4. června 2009 v 23:52 | Cvrk
To, že v asijských velkoměstech, zejména v těch japonských lidé běžně nosí roušky, jsme si už my evropani zvykli. Nosí se jako ochrana proti bakteriím, smogu a proti chladu. Poptávka po nich je obrovská, takže se designérské studio Mintdesigners pustilo do výroby nových originálních roušek, aby tak nasytilo trh a zároveň do něj pustilo trochu čerstvého vzduchu.
Tyto roušky edice To be someone (Být někdo) jsou vyrobeny ze speciálního polyesterového vlákna netkané textilie, které má tu výhodu, že jeho tvar lze snadno změnit při zahřátí.
Jedná se o vysoce funkční materiál, který může být tvarován pomocí horkého lisování, zároveň je odolný vůči roztrhání a má vynikající prodyšnost, stejně jako skvělou kvalitu tisku díky hladkému povrchu.

V obrovském davu lidí uprostřed tokyjských ulic ale určitě oceníte hlavně skvělý design, díky kterému rozhodně vyniknete a budete vypadat jako někdo! Třeba jako opice.


The quick brown fox jumps over a lazy dog...

29. května 2009 v 22:41 | Cvrk
Arial, Trebuchet, Times New Roman,... Ne, teď nevolím font, který použiji na nadpis článku ale vybírám si tričko, které si obléknu na sebe... No tak dobře, nevybírám, protože žádné takové tričko s fontem nemám ale - mohl bych ho mít! A to díky designerskému studiu da da da, jenž právě taková trička s názvy fontů na hrudi navrhuje. Jsem naprosto unešen! :-)Stylové brašny Vaja

27. dubna 2009 v 14:16 | Cvrk
Dnes se s vámi podělím o tyto luxusní brašny a pouzdra od firmy Vaja. Každý model si dokonce můžete na jejich webu upravit podle svého, přičemž na výběr máte z několika různých barev, které se liší většinou model od modelu. Přidat si můžete i svůj text, či grafiku. Brašny a pouzdra vyrábějí hlavně pro přenosnou elektroniku jako jsou mobilní telefony, laptopy, mp3 přehrávače ale také pro ostatní osobní věci jako brýle nebo dokonce vizitky. A hlavně - jsou prostě sexy!Sponge Bob x Pharrell x Vans

24. dubna 2009 v 21:00 | Cvrk
Speciální informace pro jednoho z mála lidí, kteří sem chodí! Zdá se, že nejen on má v lásce postavičku jménem Sponge Bob. Podobnou posedlostí zřejmě 'trpí' i raper a producent Pharrell, jehož logo se objevilo spolu s obrázkem Sponge Boba na speciální edici tenisek Vans. Tak co, libí?
Nike SB Dunk Low Premium Sky/Pink

20. dubna 2009 v 20:14 | Cvrk
Minulý týden jsem prodával jedné asiatce fotoaparát. Přišla k vitríně, ukázala na jeden Nikon v růžové barvě a řekla: "Tenhle žůžovej chci..". Stejně tak bych nejraději přišel já k polici s Nike, ukázal na tento model a řekl: "Tyhle žůžový chci..". Jsou totiž naprosto 'žůžo'.

Pokud byste měli taky zájem, jsou zatím k mání v Jižní Koreji. To už zase tak 'žůžo' není.
Lentilková obuv

17. dubna 2009 v 11:25 | Cvrk
Spolupráce mezi jedním z hlavních japonských sneakers obchodů Atmos a značkou Reebok přináší své ovoce a to model Pump Omni Lite, přepracovanou verzi tenisek ze začátku 90. let. Tento model je oproti svému předchůdci mnohem pestřejší, čemuž mimo jiné dopomáhá i puntíkovaný vzor. A přestaňte se aspoň na chvíli cpát těmi ovocnými bonbónami a lentilkami, když se vám snažím něco říct...


Časostroje Flüd

8. dubna 2009 v 12:40 | Cvrk
Žijeme v době, kdy hodinky už nejsou nutnou součástí našeho života. Spousta lidí žjišťuje čas třeba na displayi mobilu. Kdo ale nechce vypadat jako blbec, může si pořídit opravdu skvělé hodinky, které podtrhnou jeho osobitý styl. Poslední dobou se vyrojila spousta výrobců hodinek s originlním designem. Flüd je jedním z nich a navíc své kousky nabízí za poměrně přitažlivou cenu. No řekněte, nevypadají skvěle? A dokonce ukazují i čas!


Tyhle jsou moje oblíbený.

V pravo je model ze speciální komixové edice.

A tohle jsou modely pro všechny real motherfuckin' gangstas z místního sídliště, žjé..
 
 

Reklama