Červen 2009

Půl-dům

29. června 2009 v 22:58 | Cvrk |  architektura
Když jsem fotografie této stavby uviděl poprvé, hned se mi zalíbila a řekl jsem si, že podobný dům bych si přál mít jako své letní sídlo :-) Ovšem při bližším ohledání jsem zjistil, že se nejedná o plnohodnotný dům v pravém slova smylu, nýbrž o 'pouhý' zahradní domek u bazénu (!).
Tato stavba, je součástí 3,5 akrového pozemku v americkém Connecticutu. "Pool House", jak se těmto zahradním domkům s bazénem v Americe říká, v sobě skrývá kuchyni, obývací pokoj, zastřešené posezení a polootevřenou sprchu. 'Domek' stojí ve Wintonu, v Connecticutu, jeho stavba byla dokončena v roce 2007 a za to, jak skvěle vypadá mohou lidé z Hariri & Hariri Architecture.

Poslední věc, která by mě však zajímala je, jak asi vypadá dům, ke kterému tento Pool House patří...

Nej..... gif na světě

20. června 2009 v 15:41 | Cvrk |  ostatní
Možná znáte žebříček "Nejdebilnějších gifů na světě", který pochází ze sesterských (v této době již neaktivních) stránek brutal-cunt.blog.cz. (Naleznete jej zde a zde.)

Já se však teď chci podělit naopak o jeden z NEJLEPŠÍCH gifů, který jsem viděl. Snad mi dáte za pravdu.Image HostingThe Naked Truth

18. června 2009 v 17:29 | Cvrk |  art
"Neostýchejte se a nahlédněte přes závěs. Nahou pravdu nalezne pouze ten, který se podívá."

Video snad netřeba dále komentovat. Prostě skvělá práce v podání umělce, který si říká ABOVE. Jeho další projekty naleznete na oficiálním webu goabove.com.

Zdroj vimeo.


Velice se omlouvám ale nepodařilo se mi sem umístit ono video, protože videa uložená na vimeo.com se systémem blog.cz zřejmě nějak nefungují a na YouTube jsem jej nenašel.

Takže zmiňované video naleznete ZDE.

A já budu jen doufat, že se vývojářům blog.cz nějak podaří tento bug opravit.
Děkuji za pochopení.

Příběh hraček

14. června 2009 v 19:16 | Cvrk |  ostatní
Jak to vypadá, když vaše akční figurka ožije a co vlastně dělá ve svém volném čase, můžete zkouknout na geniálních videích Patricka Boivina.


Být někdo!

4. června 2009 v 23:52 | Cvrk |  fashion
To, že v asijských velkoměstech, zejména v těch japonských lidé běžně nosí roušky, jsme si už my evropani zvykli. Nosí se jako ochrana proti bakteriím, smogu a proti chladu. Poptávka po nich je obrovská, takže se designérské studio Mintdesigners pustilo do výroby nových originálních roušek, aby tak nasytilo trh a zároveň do něj pustilo trochu čerstvého vzduchu.
Tyto roušky edice To be someone (Být někdo) jsou vyrobeny ze speciálního polyesterového vlákna netkané textilie, které má tu výhodu, že jeho tvar lze snadno změnit při zahřátí.
Jedná se o vysoce funkční materiál, který může být tvarován pomocí horkého lisování, zároveň je odolný vůči roztrhání a má vynikající prodyšnost, stejně jako skvělou kvalitu tisku díky hladkému povrchu.

V obrovském davu lidí uprostřed tokyjských ulic ale určitě oceníte hlavně skvělý design, díky kterému rozhodně vyniknete a budete vypadat jako někdo! Třeba jako opice.